Vyberte si pizzu (dlouhá varianta)

Jak vyplývá z Bulletinu č. 1, v pátek večer budeme mít zajištěnou večeři v pizzerii Nirvana nedaleko našeho hotelu. Abychom urychlili její průběh, domluvili jsme se s majitelem na jednotném menu – pizza + nápoj. Pro výběr pizzy se prosím přihlaste do E-PŘIHLÁŠKY a vyberte rubriku „Pizza Menu“. Poté si můžete vybrat jednu z nabízených variant. Budeme tak mít možnost informovat kuchaře s předstihem a zkrátíme tím dobu čekání na jídlo. Samozřejmě, v restauraci je možné posedět, ale přece jen někteří z Vás po únavné cestě a těžkém závodě dají přednost brzkému spánku :-).

Komentáře (2) to “Vyberte si pizzu (dlouhá varianta)”

 1. Marcela Šrůtová says on :

  tak jsem pizzy objednala, dala OK, ale už nevidím jestli se to někam zapsalo. Snad to funguje, ale nevím jak si to zkontrolovat.

 2. Honza says on :

  Dobrý den,
  pokud kliknete znovu na “pizza menu” v e-přihlášce, měla byste vidět, jakou pizzu máte vybranou. Pokud ne, dejte vědět, je možné, že jsem někde udělal chybu.
  Zdraví,
  Honza J.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.

 
Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas