BULLETIN 2

Venezia 2013 – Veneto Orienteering Tour 2013

Termín :
7. – 10. listopadu 2013 (čtvrtek – neděle)

Doprava :
Na základě počtu přihlášených bude vypraven pouze jeden patrový autobus s kapacitou 78 cestujících. Tento autobus (číslo 1) bude přistaven v Praze, na tradičním místě v blízkosti Masarykova nádraží ve 20:30 hodin, odjezd je stanoven na 21:00 hodin.

Pro cestující z Olomouce bude připraven autobus (číslo 2). Autobus bude čekat na zastávce „M“, která je určena pro odjezdy zájezdových autobusů. Tato zastávka je umístěna cca 200m vlevo od východu z Hlavního nádraží ČD – vedle kruhového objezdu u výškové budovy RCO. Odjezd ve 22:00 hodin.

Tento autobus přepraví cestující do Brna, kde všichni přestoupí na autobus, který přijede z Prahy a do kterého budou nastupovat rovněž cestující z Brna. Odjezd autobusu č. 1 z Brna je naplánován na 23:15 od čerpací stanice Shell na Zvonařce. Poté se tedy pokračuje společným autobusem až do cílového místa.

Vedoucím autobusu jedoucím z Olomouce do Brna je Tomáš Zdráhal – mobil +420 607 506 448.
Vedoucím autobusu jedoucím z Prahy přes Brno je Blanka Černá – mobil +420 720 386 290.

Autobus nabízí pestrou paletu občerstvení (párky, polévka, čaj, káva, nealko, pivo).

Vzhledem k této skutečnosti je nutno změnit rezervační systém. V úterý 5. listopadu (od 8:00) bude zrušena původní rezervace a současně budete mít možnost provést rezervaci novou – týká se to pochopitelně pouze autobusu č.1.


Olomouc, zastávka M před Hlavním nádražím


 
Brno, Zvonařka – čerpací stanice Shell


 
Praha, Masarykovo nádraží


 
Ubytování :
hotel Columbus, Lignano
www.doimohotels.it/columbus/

Ubytováni budeme v departmánu hotelu Columbus (budova A a B), tedy na stejném místě jako v loňském roce. Rozdělení do pokojů bylo provedeno dle Vašich požadavků.

Závody :
Vzhledem k přetrvávajícím problémům s embargovanými prostory pro MS 2014 (závod ve sprintu se uskuteční v Benátkách) jsme museli přemístit centrum závodu na ostrov Murano. Tento ostrov je součástí Benátek, není však uveden jako zakázaný prostor pro nadcházející MS. Leží cca 15 minut jízdy lodí od parkoviště Tronchetto, veřejná doprava tam jezdí z mnoha dalších míst v Benátkách. Ostrov Murano je známý po celém světě, neboť právě zde se již od 13. století vyrábí tradiční benátské sklo (a letos se zde vůbec poprvé uskuteční závod v orientačním běhu :-). Zbývající dva závody se uskuteční dle plánu.

Závodníkům, kteří v přihlášce neuvedli číslo čipu SPORTident, bude zapůjčen čip náš.

Na setkání se těší,
Robert Brko Zdráhal

 
Parajumpers sale Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl Canada Goose jas